בניית אתר וורדפרס // WordPress

וורדפרס, בכמה מילים

מערכת וורדפרס הינה מערכת קוד פתוח לניהול תוכן ומבנה אתרים. וורדפרס החלה פועלה כמערכת לניהול אתרי בלוג (לפני יותר מעשור ועקבנו אחריה עוד מאז).
בשל היותה מערכת קוד פתוח, במהלך השנים, מפתחים ומעצבים רבים ברחבי העולם פיתחו עבורה תוספים, התאמות, תבניות עיצוביות על מנת שתתאים לצרכיהם.

כיום, אפשר בוודאות לומר שאין מתחרה לה. כמות התוספים והאפשרויות הפכו אותה למערכת ניהול התכנים החזקה והמובילה בשוק. 
למערכת מאות אלפי תוספים להתקנה, חלקם חינמיים וחלקם בתשלום.
לבניית אתר במערכת וורדפרס נדרש ידע בעיצוב וידע נרחב בתבניות ובתוספים השונים – במה כן להשתמש ובמה לא.

מאד חשוב ומומלץ לעדכן את המערכת באופן שוטף ולעדכן תוספים בזמן, זאת על מנת שהאתר ימשיך לעבוד כשורה וישאר מאובטח מפני פרצות. 

כחלק מבניית האתר, אתר הוורדפרס החדש שלך יאוחסן וינוהל בשרתי החברה. כחלק מחבילת האיחסון אצלנו, אנו כבר נדאג לעדכן עבורך את מה שצריך ומתי שצריך.

היתרונות בבנית אתר על מערכת וורדפרס

לוורדפרס יתרונות רבים. בוורדפרס ניתן לבנות אתרי תדמית וחנויות מותאמים אישית באופן די פשוט. היתרון המרכזי הוא ממשק הניהול הנוח והעובדה שניתן להתמודד בה עם כמות גדולה של תכנים ומידע.
למערכת עשרות אלפי תוספים להתקנה, חלקם חינמיים וחלקם בתשלום.
מבחינת סריקה וקידום של האתר בגוגל – אין טוב מאתר וורדפרס, גוגל מאד אוהב את המבנה של המערכת ונוטה לשלב אתרים שנבנו באמצעותה בתוצאות החיפוש די בזריזות.

וורדפרס וקידום בגוגל

בניית אתרי וורדפרס הפכה למאוד נפוצה בשל הקלות היחסית הניתנת לקדם אתרי וורדפרס באופן אורגני בגוגל. אתרי וורדפרס קל יותר לקדם בשל המבנה התואם שלה לדרישות הקידום של מנועי החיפוש, כך שהקידום עצמו הופך לפשוט יותר.
זאת באמצעות התקנת התוספים הנכונים כמובן.

כשאנחנו רוצים לבנות אתר וחשוב לנו שיתקדם מעלה בתוצאות החיפוש, מומלץ לתכנן כבר בשלב ההקמה הראשוני שלו באיזה ביטוי מפתח נרצה שהאתר יופיע בגוגל.
כך נוכל להתאים את עץ האתר ואפיון האתר מרמת העיצוב ועד רמת התוכן לקידום מוצלח.

גיור תבניות וורדפרס

רוב אתרי הוורדפרס מתבססים על תבניות מוכנות מראש הנתנות להתקנה, לתבניות יש לבצע עבודות התאמה שונות מבחינת הסגנון ולהזין אליהן את תכני האתר.

חלק חשוב מכל פעולה של בניית אתרי וורדפרס הוא גיור תבניות. כלומר, הפיכה של תבנית שמותאמת לכתיבה משמאל לימין (כמו למשל בשפה האנגלית) לשפה העברית כך שיהיה ניתן להזין ולכתוב בה תכנים מימין לשמאל.

אנחנו ב-ByTheWeb מספקים בין השאר גם שירות מקצועי של התאמה אישית של תבניות וורדפרס.

בניית אתרים לעסקים

למידע נוסף / קבלת הצעת מחיר

מלא/י את הטופס הבא או צור קשר.

בואו נצא לדרך...

מלא את הטופס הבא ואחד מנציגינו יענה לפנייתך בהקדם:

BytheWeb בניית אתרים

רח' קויפמן 2 (בית הטקסטיל), תל אביב.

טלפון: 0523-245330
פקס: 077-4701320
דוא"ל: info@bytheweb.co.il