דיוור לרשימת תפוצה – שליחת ניוזלטר

"ניוזלטרים" הינם פרסומים תקופתיים המשמשים לשליחת כמות גדולה של מיילים ללקוחות קיימים או לקוחות פוטנציאליים על ידי בעלי עסקים או פרטיים.

התוכן בדיוור חייב להיות רלוונטי למוצר או לשרות אותו משווקת החברה. כלי זה יעיל מאוד בכדי למקד את הקהל הפוטנציאלי למוצר ואף לזכות לתוצאות בתוך זמן קצר. בדרך זו, בעלי עסקים יכולים לבנות מערכת יחסים עם הלקוחות שלהם.

להלן מספר סיבות מדוע רשימת תפוצה בדואר אלקטרוני היא כלי שיווקי לכל דבר אשר יכול לספק תוצאות מוצלחות תוך מסע שיווקי מוצלח.

הגברת המודעות למותג

ניוזלטרים הם הדרך המושלמת בכדי להגביר את התודעה של המותג. בדרך זו, ניתן ל"חרוט" את המותג במוחם של אנשים והם אט אט יתחילו להתעניין במוצרים אותם מספקת החברה.
במידה והתוכן מעניין ובעל ערך מהצד הלקוח, תחל במהירות אינטרקציה בין הלקוח לבין החברה ובזמן קצר בעלי עסקים יכולים לקבל הזדמנות להגדיל את המכירות.
הדיוור יעזור בקידום האתר ובחשיפה שלו באופן יעיל ביותר.

עוזר לפיתוח יחסים טובים עם לקוחות

תודות לניוזלטרים, אנשים יכולים בקלות לתקשר עם לקוחות ברחבי העולם. תקשורת יעילה היא הצעד הראשון ליצירת מערכת יחסים טובה. כשהדיוור נכון, האנשים יתחילו לבחון ולהתענין בתוכן הדיוור בסקרנות גדולה יותר ויגלו בדיוור ענין רב יותר. חשוב להתאים את תוכן הניוזלטר לרשימת התפוצה וליצור גירוי אצל הנמען.

כלי למשיכת לקוחות נוספים

הדיוור הוא אחד הכלים המוצלחים להשגת לקוחות חדשים. כמובן, שהדבר כרוך בסבלנות ודורש עבודה מרובה ונכונה. מנסיוננו, דיוור לרשימת תפוצה פשוט עובד!

אלטרנטיבי זול

רוב בעלי העסקים אינם מודעים לעובדה שדיוור לרשימות תפוצה היא אחת הדרכים הזולות  לשיווק וקידום העסק. שליחת דיוור ממוקד אינו יקר והתוצאה יכולה להיות מדהימה. זאת לעומת עלונים מודפסים שעלולים לגרור עלויות כבדות, שלא לדבר על התפוצה שלהם.

בניית אתרים BYTHEWEB

זה כבר למעלה מעשור שאנחנו מאפיינים, מעצבים, מתכנתים ומאחסנים אתרים ללקוחותינו.
אנחנו ב ByTheWeb, הכי מקצועיים שיש – לא נתפשר עבורך בשום שלב, לא לחינם הלקוחות מפרגנים :) הצטרף להצלחה! צור קשר עוד היום!

בניית אתרים לעסקים

למידע נוסף / קבלת הצעת מחיר

מלא/י את הטופס הבא או צור קשר.

מתקשה לבחור חברה לבניית האתר?

עוד לפני שתבחר, מומלץ להכין קובץ איפיון מסודר עם הצרכים והרצונות שלך מהאתר.​

מלא את 'שאלון האיפיון' וקבל למייל איפיון מסודר מהמידע שתזין + הצעת מחיר שלא תוכל לסרב לה!

באמצעות השאלון, תכיר קצת יותר את העסק שלך, תאפיין את הצרכים, תכיר מתחרים, תגדיר תכנים, תבחר העדפות עיצוביות ועוד!

 

שאלון חובה לכל המעונין בבניית אתר אינטרנט.​

מעדיף שיחה טלפונית? אין בעיה. צור קשר ובוא נדבר.

בואו נצא לדרך...

מלא את הטופס הבא ואחד מנציגינו יענה לפנייתך בהקדם:

BytheWeb בניית אתרים

רח' קויפמן 2 (בית הטקסטיל), תל אביב.

טלפון: 0523-245330
פקס: 077-4701320
דוא"ל: info@bytheweb.co.il