גיבוש הקונספט הגרפי / עיצוב אתרים

בניית אתר אינטרנט הוא הליך יצירה של דפי אינטרנט באמצעות שפה גרפית ושילובים טכנולוגיים שונים כגון HTML, CSS, JavaScript ושפות אינטרנט מתקדמות כגון ASP ו- PHP.
עיצוב אתרים הינו שילוב של קווים, צורות, מרקמים, צבעים ליצירת מראה אסתטי אשר משלב מבנה בעל דרישות הלקוח, טעמו האישי של הלקוח, ניתוח שוק מתחרים וקונספט גרפי נכון.

גיבוש הקונספט הגרפי מהווה מרכיב משמעותי בעבודת הפיתוח, מראה האתר הוא המרכיב הדומיננטי ביותר של תדמית החברה אותה מייצג האתר.

בקונספט הגרפי מושקעת חשיבה רבה הכוללת עבודת מחקר אודות מתחרים וצבעוניות נכונה בכדי שבסופו של הליך יתקבל קונספט גרפי ברמה גבוהה מצד אחד ואשר קולע לטעמו האישי של הלקוח מצד שני. קו גרפי לדף הבית, לעמודים הפנימיים ואלמנטים נוספים המשולבים בעמודי האתר.

עיצוב אתר לקוי:

מחקרים רבים מצבעים על מספר בעיות עיקריות בעיצוב האתרים, בעיות אלו ירחיקו את הלקוחות הפוטנציאלים מהאתר ואף יפגעו בקידום שלו במנועי החיפוש:

1. מוסיקת רקע – אלא אם האתר הינו תחנת רדיו, אתר אמן או להקה – לא מומלץ לשלב מוסיקת רקע באתר, הדבר מרגיז ומבהיל את הגולשים כשנכנסים לאתר, השתדלו לוותר על מוסיקת רקע באתר האינטרנט שלכם.

2. גודל גופן – במידה ואתרכם הינו אתר עבור אנשים בעלי מגבלויות אין צורך להגדיר גופן מעבר לגודל 14 או 16 בפונט אריאל (פונט סטנדרטי ברשת האינטרנט).

3. חלונות קופצים – למרות שחלונות קופצים כבר נחסמים אוטומטית על ידי הדפדפנים, עדיין לא מומלץ להשתמש בהם באתרים, הם עלולים להפריע לגולש בשעת הביקור.

בניית אתרים BYTHEWEB

זה כבר למעלה מעשור שאנחנו מאפיינים, מעצבים, מתכנתים ומאחסנים אתרים ללקוחותינו.
אנחנו ב ByTheWeb, הכי מקצועיים שיש – לא נתפשר עבורך בשום שלב, לא לחינם הלקוחות מפרגנים :) הצטרף להצלחה! צור קשר עוד היום!

בניית אתרים לעסקים

למידע נוסף / קבלת הצעת מחיר

מלא/י את הטופס הבא או צור קשר.

מתקשה לבחור חברה לבניית האתר?

עוד לפני שתבחר, מומלץ להכין קובץ איפיון מסודר עם הצרכים והרצונות שלך מהאתר.​

מלא את 'שאלון האיפיון' וקבל למייל איפיון מסודר מהמידע שתזין + הצעת מחיר שלא תוכל לסרב לה!

באמצעות השאלון, תכיר קצת יותר את העסק שלך, תאפיין את הצרכים, תכיר מתחרים, תגדיר תכנים, תבחר העדפות עיצוביות ועוד!

 

שאלון חובה לכל המעונין בבניית אתר אינטרנט.​

מעדיף שיחה טלפונית? אין בעיה. צור קשר ובוא נדבר.

בואו נצא לדרך...

מלא את הטופס הבא ואחד מנציגינו יענה לפנייתך בהקדם:

BytheWeb בניית אתרים

רח' קויפמן 2 (בית הטקסטיל), תל אביב.

טלפון: 0523-245330
פקס: 077-4701320
דוא"ל: info@bytheweb.co.il