הַפְעֵל/בָּטֵל נִוּוּט בְּאֶמְצָעוּת מִקְלֶדֶת אֵזוֹר תֹּכֶן מֶרְכָּזִי פַּאנֶל נְגִישׁוּת אִיפּוּס נְגִישׁוּת רֹאשׁ אֲתָר תַּפְרִיט אֲתָר סְגִיר אֲתָר מַפַּת אֲתָר

גיבוש הקונספט הגרפי / עיצוב אתרים

בניית אתר אינטרנט הוא הליך יצירה של דפי אינטרנט באמצעות שפה גרפית ושילובים טכנולוגיים שונים כגון HTML, CSS, JavaScript ושפות אינטרנט מתקדמות כגון ASP ו- PHP.
עיצוב אתרים הינו שילוב של קווים, צורות, מרקמים, צבעים ליצירת מראה אסתטי אשר משלב מבנה בעל דרישות הלקוח, טעמו האישי של הלקוח, ניתוח שוק מתחרים וקונספט גרפי נכון.

גיבוש הקונספט הגרפי מהווה מרכיב משמעותי בעבודת הפיתוח, מראה האתר הוא המרכיב הדומיננטי ביותר של תדמית החברה אותה מייצג האתר.

בקונספט הגרפי מושקעת חשיבה רבה הכוללת עבודת מחקר אודות מתחרים וצבעוניות נכונה בכדי שבסופו של הליך יתקבל קונספט גרפי ברמה גבוהה מצד אחד ואשר קולע לטעמו האישי של הלקוח מצד שני. קו גרפי לדף הבית, לעמודים הפנימיים ואלמנטים נוספים המשולבים בעמודי האתר.

עיצוב אתר לקוי:

מחקרים רבים מצבעים על מספר בעיות עיקריות בעיצוב האתרים, בעיות אלו ירחיקו את הלקוחות הפוטנציאלים מהאתר ואף יפגעו בקידום שלו במנועי החיפוש:

1. מוסיקת רקע – אלא אם האתר הינו תחנת רדיו, אתר אמן או להקה – לא מומלץ לשלב מוסיקת רקע באתר, הדבר מרגיז ומבהיל את הגולשים כשנכנסים לאתר, השתדלו לוותר על מוסיקת רקע באתר האינטרנט שלכם.

2. גודל גופן – במידה ואתרכם הינו אתר עבור אנשים בעלי מגבלויות אין צורך להגדיר גופן מעבר לגודל 14 או 16 בפונט אריאל (פונט סטנדרטי ברשת האינטרנט).

3. חלונות קופצים – למרות שחלונות קופצים כבר נחסמים אוטומטית על ידי הדפדפנים, עדיין לא מומלץ להשתמש בהם באתרים, הם עלולים להפריע לגולש בשעת הביקור.

BYTHEWEB בניית אתרים, אחסון אתרים, מיתוג, שרותי אינטרנט

מתחייבים להיות הכי מקצועיים שיש - לא נתפשר עבורך בשום שלב, לא סתם הלקוחות מפרגנים.

קבל/י הערכת מחיר אונליין!

ב-5 דקות מזמנך וללא כל התחייבות.

מלא את 'שאלון האיפיון' וקבל הערכת המחיר על פי הצרכים והדרישות שיוזנו.
בנוסף, תוך 72 שעות תקבל/י הצעת מחיר מקצועית למייל שלך!

דומיין בינלאומי

מהפכה בשוק הדומיינים בישראל!
שם דומיין בינלאומי החל מ $2.99 לשנה!

בניית אתרים

המטרה שלנו ברורה, הגדלת הרווחים של הלקוח, לא משנה מאיזה תחום.בניית אתר היא השקעה חיונית לכל בית עסק, חשוב שתחזיר את העצמה בהקדם ותמשיך להניב הכנסות

מחולל כפתורי HTML באמצעות CSS3

עם מחולל הכפתורים תוכל ליצור כפתורי CSS יפייפים ולהוסיפם לאתר או לדף הנחיתה שלך. השתמש באפשרויות הבאות בכדי לעצב את הכפתור שתרצה – העתק את

נשמח לשמוע על הפרוייקט שלכם.
מלאו את הפרטים, ללא כל התחייבות, בדקו אותנו!
טלפון: 052-3245330 דוא"ל: info@bytheweb.co.il

Third-party logos and marks are registered trademarks of their respective owners. All rights reserved.
כל הזכויות שמורות למדיסייט Copyright © ByTheWeb

נשמח לשמוע על הפרוייקט שלכם.
מלאו את הפרטים, ללא כל התחייבות, בדקו אותנו!